Qualia Zen

Qualia Zen

Hepimiz zaman zaman şehir hayatının stresinden ve koşuşturmasından kurtulmak için aniden zamanı durdurmak isteriz. İşte o zamanlar için QualiaZen var.
Sauna ve buhar banyosunun ardından uzman ellerde, harika bir masaj deneyimiyle bir süreliğine de olsa tüm yorgunluğunuzu atar, zamanı durdurur ve sadece o anı hissedersiniz.
Geleneksel ve dünya masajlarının en iyilerini bulabileceğiniz QualiaZen’in eğitimli terapistleri misafirlerimiz için burada zamanı durdurur.
Beden, zihin ve ruh dengesinin sağlanmasında yardımcı olur.

Qualia Gym

Yaşadığımız yüzyılda ofislerimizdeki asansörler, merdivenlerden çok daha cazip bir hale gelmiştir. Halbuki hayatımızı en verimli şekilde geçirmemizi sağlayacak, hayat kalitemizi her daim iyi tutacak şey; zinde bir vücut, dinç bir zihin ve sağlıklı ruh yapısıdır.
Bu üçlünün dengesini ne kadar iyi kurarsak, onlara ne kadar iyi bakarsak, onlar da bize o kadar güzel bir yaşam sunar. İşte bu dengeyi bize yalnızca düzenli spor sağlar. Elbette, hayat şartlarının getirdiği bazı etkenler bizim spor yapmamızı sekteye uğratabilir. İşte burada Qualia farkı devreye girer.
Qualia sizin zamanınızın değerini bilir. Profesyonel eğitim kadrosu ihtiyacınız olan egzersizleri, sizin keyif alacağınız bir yöntemle, sizin zamanlamalarınıza göre düzenler. Gündelik temponuzdan sizi alıkoymadan, gerekli egzersizi hayatınıza sokar. Ayrıca Qualia yurtdışı patentli birçok grup egzersiz ile de siz değerli misafirlerine eğlencenin spor ile buluştuğu keyifli ortamlar yaratır.

Qualia Zen

Qualia Turca

Qualia Turca size zamanda yolculuk yaptırır, Osmanlı kültürünün yüzyıllardır süregelen hamam kültürünü tüm ritüelleriyle birlikte yaşamanıza olanak verir. Kendinizi saraydaki bir sultan gibi hissetmenizi sağlar. Bu ritüel, göbek taşına uzanıp bir süre ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmenizle başlar. Ardından, Qualia Turca’nın bay ve bayanlara özel hamamlarında, profesyonel hamam ustası, vücudunuzu rahatlatacak ve temizlenmesini sağlayacak kese işlemini gerçekleştirir. Ölü deri atılır, cildiniz pürüzsüzleşir ve bir bebeğinki kadar yumuşak olur. Kese işleminin ardından köpük banyosuyla kendinizi bulutların üzerinde gibi hissedersiniz. Egzotik aromaların kokusuyla ruhunuz dinlenirken hamama özgü masaj hareketleri ile kaslarınız hareketlenir, kan dolaşımınız artar, başınıza, el ve ayaklarınıza özel bir masaj uygulanır. Qualia Turca’nın hamam ritüeli güzel bir bardak çay keyfiyle son bulur.

Qualia Beauty

Qualia içerisinde yer alan Qualia beauty, cildinizin ve bedeninizin yenilenmesi için gerekli tüm bakımların sağlandığı eşsiz bir dünyayı hizmetinize sunar. Cildinizin ve vücudunuzun özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kişiselleştirilmiş yöntemler sunan uygulamalarımızla, güzellik uzmanlarımız sizleri Qualia Beauty’nin sırlarını keşfetmeye davet ediyor.