Qualia Exclusive

"Qualia; misafirlerimizin memnun değil, hayran kalacağı hizmete dokundukları cennettir."

Mahir GÜNDÜZ

Hakkında

Qualia
İstanbul’un merkezinde huzur dolu bir mola…
Beden ve ruh sağlığının birlikte harmanlandığı özel programları ile misafirlerine kendilerini özel hissettiren Qualia; 100’e yakın çalışanı, profesyonel danışmanları, her misafire özel bir deneyim yaşatan programları ile adından sıkça söz ettirmektedir.
2009 yılından beri dünyanın sayılı otellerinde ve kuruluşlarında wellness ve spa hizmeti veren Qualia; sektördeki 20 yıllık deneyimin birikimini 8 yıldır kendi merkezlerinde misafirlerine sunmaktadır. 
Qualia; SPA hizmetlerinin yanı sıra fitness hizmetini de bünyesinde bulundurarak beden sağlığının bütünlüğünü düşünmüş, her iki alanın birbirini tamamlayıcı unsurlarını bir arada getirmiştir.
Özenle seçtiği ürünlerin kullanıldığı geleneksel bakımların yanı sıra, terapi danışmanlarıyla hazırlanan özel terapi masajları ile de müşteri memnuniyetini korumaktadır.
TSE-EN-ISO 900 belgesine sahip Qualia, merkezlerinde kullandığı has zeytinyağı ile birleşen 40 ayrı esans ile müşterilerinin masaj deneyimlerine ayrı bir deneyim sunmaktadır. Trendleri, yeni masaj tekniklerini devamlı takip eden terapistler eğitimlere düzenli olarak katılmakta ve misafirlerin güncel tüm taleplerine doğru hizmeti sunabilmektedir. 
SPA, fitness ve Türk Hamamı’nın yanı sıra; akademik jimnastik, beden eğitimi, pilates gibi spor faaliyetlerini hizmet dahiline katan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile sektörde güvenilir bir yer edinen Qualia, işbirliğinde olduğu tüm kuruluşlardan da tam puan alarak hizmet sektördeki yerini korumaktadır. Yurt içi ve yurt dışında dünyanın sayılı otelleriyle çalışarak adından söz ettiren Qualia, şehrin merkezinde sağlıklı ve huzurlu bir mola vermek isteyenlerin tercihi olmaya devam ederken sağlıkla ilgili misafirlerine sunabileceği tüm yenilikleri bünyesine katmaya devam etmektedir.

Qualia Vizyonu

Güven’i hizmet algısının temeli olarak gören,

Değer’i misafirlerine tüm hizmetlerinde hissettirmeyi amaçlayan,

Samimiyet’i iletişim ve ilişkilerinde sürekli odak noktası yapan bir tesis olmak için sürekli kendisini yenilemekten geçer.